Проблеми з реєстрацією детально

 

НЕ ВДАЄТЬСЯ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ АБО УВІЙТИ НА САЙТ?

 

1. Видає помилку, що електронна адреса не знайдена в базі.

Для того, щоб мати можливість користуватися порталом МояКомпанія, ти маєш спочатку надати свою електронну адресу адміністративному помічнику твого ресторану.

Якщо ти бачиш цю помилку, тобі потрібно звернутися до адміністративного помічника твого ресторану, щоб перевірити, чи є твоя електронна адреса в базі, і чи вона введена правильно.

2. Видає помилку "This password is too trivial", хоча пароль відповідає всім вимогам.

Нажаль наразі на платформі LifeRay (на ній створений сайт  МояКомпанія) деякі паролі не сприймаються системою. Наші партнери, які підтримують цю платформу, зараз намагаються вирішити цю проблему.

Потрібно спробувати зареєструватися з іншим паролем.

3. Після декількох спроб увійти з неправильним паролем, з'являється повідомлення "Цей обліковий запис заблоковано.Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором, для того, щоб розблокувати цей обліковий запис."

Так, після п'яти спроб ввести неправильний пароль або електронну адресу, обліковий запис блокується. Для розблукування заповни, будь ласка, форму нижче.

Розблукування облікових записів буде проводитись по мірі надходження запитів, але в будь-якому випадку не рідше одного разу на тиждень. Після розблукування твого облікового запису ти отримаєш сповіщення на електронну пошту.

Якщо при реєстрації або вході на сайт ти зіткнувся із проблемою, що не описана вище, будь ласка, напиши про це нам на пошту або в формі нижче.

 

Коментарі до сторінки